Ehdota palkittavia

Kauden 2023 menestyneimmät kuljettajat ja autourheilun parissa ansioituneet toimijat palkitaan 2.-3.12.2023 Drivers on the Rocks -risteilyllä Baltic Princessillä. Lisätiedot tästä


Tilaisuudessa jaetaan myös muun muassa erikoispalkinnot Vuoden seuralle, Vuoden kilpailujärjestäjälle ja Vuoden toimitsijalle. 


Tänä vuonna ehdotuksia palkinnonsaajasta toivotaan harrastajilta itseltään. Lähetä perustellut ehdotuksesi tällä lomakkeella 25.10.2023 mennessä


Lopulliset valinnat palkittavista tekee AKK-Motorsport ry:n hallitus.

Vuoden seura 2023

Vuoden seurana halutaan palkita aktiivinen ja jatkuvasti kehittyvä, hyvää työtä tahollaan tekevä seura, jossa on hyvä yhdessä tekemisen meininki.

Vuoden seura -ehdokkaan nimi:

Perustelut Vuoden seura -ehdokkaasta:

Vuoden kilpailunjärjestäjä 2023

Vuoden kilpailujärjestäjänä halutaan palkita seura, joka on luonut hienon ja mieleenpainuneen kilpailutapahtuman.

Vuoden kilpailujärjestäjä -ehdokkaan (seuran) nimi:

Perustelut Vuoden kilpailunjärjestäjä -ehdokkaasta:

Vuoden toimitsija 2023

Vuoden toimitsijana halutaan palkita henkilö, joka on osaava ja aktiivinen toimitsijatehtävissä ja osallistuu tehtävään kuin tehtävään positiivisella asenteella.

Vuoden toimitsija -ehdokkaan nimi ja seura:

Perustelut Vuoden toimitsija -ehdokkaasta:

Jätä meille halutessasi yhteystietosi!

Kaikkien yhteystietonsa jättäneiden kesken arvotaan 90€ arvoinen lahjakortti 2.-3.12.2023 järjestettävälle Drivers on the Rocks -risteilylle Baltic Princessillä.


Yhteystietoja käytetään vain arvontaan liittyvään yhteydenpitoon.

Etunimi Sukunimi:

Sähköpostiosoite:

Puhelinnumero:

0%